icn
Logo MY CLINIC

Programy zdravotní péče pro děti

Je něco cennějšího než zdraví našich dětí? Pro jejich úspěšný růst a vývoj můžeme mnoho udělat. Potvrzením dobré rodičovské péče je mimo jiné také dostatečná pozornost věnovaná zdraví dítěte od jeho narození.

Tato péče by měla zahrnovat především preventivní lékařské prohlídky, kvalitní odbornou pomoc v případě zdravotních potíží dítěte, a také možnost získat radu lékaře, kdykoliv budete mít pocit, že ji potřebujete.

V My Clinic poskytujeme komplexní péči o děti všech věkových kategorií, tedy od narození do 18 let. První rok života dítěte je z pohledu pediatra velmi významným a pro rodiče bývá také z hlediska péče intenzivním obdobím. Během tohoto roku proto realizujeme 12 prohlídek, následně zveme děti na preventivní prohlídky jednou ročně.

Program péče je určený pro děti pojištěné u českých zdravotních pojišťoven.

Pokud máte zájem seznámit se s programem péče o děti, můžete využít nezávaznou osobní konzultaci s naším pediatrem v délce 30 minut zdarma.

Objednat konzultaci zdarma

Výhody péče v My Clinic

img

KVALITNÍ ODBORNÍCI A NADSTANDARDNÍ PŘÍSTUP

Kvalitu pediatrických vyšetření v My Clinic zaručuje především vysoká odbornost našich lékařů i jejich empatický přístup. Další nespornou výhodou je možnost zajištění následné péče, pokud by ji vaše dítě potřebovalo.

VČASNÁ A ŠETRNÁ DIAGNOSTIKA

Díky kvalitnímu a nadstandardnímu přístrojovému vybavení můžeme například neinvazivně měřit intenzitu novorozenecké žloutenky, vyšetřit otoakustické emise u miminek nebo provádět orientační audiometrii u dětí starších 3 let. Disponujeme rovněž přístrojem PLUSOPTIX, který nám pomáhá včas odhalovat vážné poruchy vidění (např. tupozrakost) u předškolních dětí.

img
img

OBJEDNÁNÍ NA PŘESNÝ ČAS I TELEFONICKÉ KONZULTACE

U nás nebudete trávit čas čekáním, až na vás přijde řada – vaše dítě nezmešká celé vyučování kvůli krátké konzultaci či vyšetření. Stačí zavolat na klientskou linku a domluvit si termín, který vám nejlépe vyhovuje. S lékařem si můžete domluvit také telefonickou konzultaci.

OPATŘENÍ PRO VĚTŠÍ BEZPEČÍ VAŠICH DĚTÍ

Abychom zamezili případnému šíření infekce, máme k dispozici dvě oddělené čekárny. Jedna je určena pro děti zdravé, které přicházejí na preventivní prohlídky či očkování, druhá čekárna slouží nemocným. Významnou předností naší kliniky je separační pokoj pro vysoce infekční pacienty, např. s onemocněním covid-19, neštovicemi, streptokoky aj.

img
img

DOPROVODNÉ SLUŽBY

V My Clinic se snažíme nabídnout také pomoc s řešením některých dalších otázek či situací, které s rodičovskou péčí souvisí. Nad rámec poskytované péče lze využít služeb laktační poradkyně, ale také v případě zájmu nastřelit první náušnice.

Program zdravotní péče My Clinic pro děti

Pravidelné preventivní prohlídky, u novorozenců až 12x ročně

Garance termínu při akutních potížích

Ultrazvuk kyčlí 3x ročně do 1 roku dítěte

Nadstandardní doba trvání prohlídek

Individuální přístup k očkování

Možnost telefonických konzultací

Pomoc při výběru specialisty

Klientská linka

Jazyková vybavenost, pokud dítě nehovoří česky

Sleva na vyšetření specialistou v rámci kliniky a na program zdravotní péče pro další členy rodiny

Děti do 1 roku

23 700 Kč / rok

Děti starší než jeden rok

19 620 Kč / rok

Potřebujete poradit s výběrem programu?

Pošlete nám zprávu nebo zavolejte na klientskou linku a rádi vám poradíme.

Poslat dotaz
Klientská linka img +420 222 900 900

Po-St 07:30-19:00, Čt-Pá 07:30-16:30