icn
Logo MY CLINIC

Program zdravotní péče pro děti

Poskytujeme komplexní péči o vaše děti od narození do 18 let.

Preventivní prohlídky hrají nezastupitelnou roli ve zdravém vývoji vašich dětí. První rok v životě dítěte je z pohledu pediatra vývojově nejvýznamnější, a proto v tomto období provádíme 12 prohlídek. Po roce intenzivního sledování zdravotního stavu zveme děti na preventivní prohlídky jednou ročně.

Kvalitu vyšetření zaručuje nadstandardní přístrojové vybavení, díky němuž můžeme neinvazivně měřit intenzitu novorozenecké žloutenky, vyšetřit otoakustické emise u miminek nebo provádět orientační audiometrii u dětí starších 3 let. Samozřejmostí je, že ordinace jsou vybavené očním a ušním zrcátkem. Disponujeme rovněž přístrojem PLUSOPTIX, který nám pomáhá včas odhalovat vážné poruchy vidění (např. tupozrakost) u předškolních dětí.  

Abychom zamezili možnému šíření infekce, máme k dispozici dvě oddělené čekárny. Jedna je určena pro děti zdravé, které přicházejí na preventivní prohlídky či očkování, druhá čekárna slouží nemocným. Za velkou přednost naší kliniky považujeme separační pokoj pro vysoce infekční pacienty, např. s virózou COVID-19, neštovicemi, streptokoky či jinými nákazami. Nad rámec poskytované péče lze využít služeb laktační poradkyně nebo dle přání rodiny nastřelit první náušnice.

Programy jsou určeny pro děti pojištěnce českých veřejných zdravotních pojišťoven.

Abyste se mohli lépe seznámit s naším programem péče o děti, nabízíme zdarma nezávaznou osobní 60minutovou konzultaci s naším pediatrem.

Objednat konzultaci zdarma

Program zdravotní péče MY CLINIC pro děti

Roční preventivní prohlídky

Garance termínu při akutních potížích

Ultrazvuk kyčlí 3x ročně do 1 roku věku dítěte

Nadstandardní doba trvání prohlídek

Individuální přístup k očkování

Možnost telefonických konzultací

Pomoc při výběru specialisty

Klientská linka

Jazyková vybavenost

Sleva na vyšetření specialistou v rámci kliniky a na program zdravotní péče pro rodinného příslušníka

Děti do 1 roku

23 700 Kč / rok

Děti nad 1 rok

19 620 Kč / rok
Klientská linka img +420 222 900 900