icn
Logo MY CLINIC

O MY CLINIC

MY CLINIC je soukromá rodinná klinika poskytující profesionální zdravotní služby. Nabízíme široké spektrum péče pro každého z vás, od novorozenců až po prarodiče.

Naši vizi rodinné kliniky jsme krok za krokem společně přetvářeli v realitu. Od první myšlenky, celkové filozofie, přes plánování projektu s architekty až po otevření kliniky. Věříme, že náš postoj a přístup je přesně tím, co pacient od poskytované péče očekává. Tedy osobním, důvěrným a dlouholetým vztahem, který odpovídá fungování rodinných lékařů.

Naší filozofií je celostní přístup, kdy se zaměřujeme na jedince a jeho onemocnění komplexně, nikoliv pouze na poškozenou funkci orgánu nebo tkáně. Vracíme do medicínské praxe často opomíjený faktor, kterým je dostatek času na vyšetření a přátelské prostředí. Moderní ordinace a přístrojové vybavení je u nás samozřejmostí. Jsme hrdí na náš tým renomovaných lékařů a erudovaných sester. Disponujeme výjimečnými odborníky, kteří společně nacházejí nejlepší postup ke zlepšení fyzického i duševního zdraví našich klientů.

Trváme na udržení vysokého standardu poskytované péče. Podporujeme osobnostní rozvoj a celoživotní vzdělávání našich lékařů a sester, aby se udrželi na špičce svého oboru.

Spolupracujeme jako tým, snažíme se o získání důvěry našich klientů. Jsme rodina MY CLINIC.

Staňte se součástí MY CLINIC i Vy.

Mám zájem o registraci

Vize MY CLINIC

Naší vizí je vytvořit kliniku inspirovanou tradicí rodinných lékařů, kde se profesionální lékařská péče snoubí s osobním vztahem a vysokou mírou empatie. Podporujeme komplexní přístup k pacientovi. Pro každého pacienta máme dostatek času, pochopení i respektu. Profesionalita, důvěra, přátelská atmosféra a spokojenost našich klientů jsou pro nás zásadní.