icn
Logo MY CLINIC

Programy zdravotní péče pro dospělé

Mít svého osobního lékaře, skutečného odborníka, na kterého se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit, to je rozhodně jistota, která přispívá k úspěšné léčbě jakéhokoliv druhu.

Pokud hledáte lékaře, kterému se můžete svěřit se vším, co vás po zdravotní stránce tíží, v My Clinic jste na správné cestě. Můžete si navíc zvolit program zdravotní péče, který bude nejlépe vyhovovat právě vám.

Jak postupovat? Domluvte si nezávaznou úvodní konzultaci, která pomůže ujasnit vaše představy. Pak už nic nebrání tomu, aby péči o vaše zdraví převzal váš nový osobní lékař, který vám vždy bude věnovat dostatek času a pozornosti.

Svého osobního lékaře, vstřícnou atmosféru a špičkovou úroveň služeb najdete v My Clinic. Stačí jen jeden krok.

Objednat konzultaci zdarma

Výhody péče v My Clinic

img

BUDETE OBJEDNÁNI NA PŘESNÝ ČAS

U nás nebudete trávit vzácný čas čekáním, až na vás přijde řada. Stačí zavolat na klientskou linku a domluvit si termín, který vám nejlépe vyhovuje.

NADSTANDARDNÍ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY

V rámci našich programů péče máte nárok na každoroční podrobné preventivní vyšetření u praktického lékaře či internisty. V rámci rozšířeného programu My Clinic Plus navíc získáte i preventivní vyšetření u dermatologa, rehabilitačního lékaře a ORL specialisty.

img
img

TELEFONICKÁ KONZULTACE S LÉKAŘEM

Máte dotaz, nejasnosti ohledně vašeho zdravotního stavu a potřebujete se krátce poradit? Se svým osobním lékařem si můžete domluvit telefonickou konzultaci.

DVA PROGRAMY NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM

Podle požadovaného rozsahu zdravotní péče si můžete vybrat ze dvou nabízených programů. Jejich porovnání najdete níže v tabulce.

img

Základní balíček služeb My Clinic zahrnuje preventivní prohlídky a případná akutní vyšetření u praktického lékaře, internisty a diabetologa, očkování proti chřipce, pomoc při zajištění potřebné navazující péče a možnost telefonické konzultace s lékařem.

Rozšířený program My Clinic Plus přináší navíc preventivní prohlídky u dermatologa, rehabilitačního lékaře i ORL specialisty, péči doplňují 2 hodiny fyzioterapie a psychoterapie.

My Clinic

My Clinic Plus

Garance termínu akutního vyšetření
Praktický lékař a internista
Diabetolog
Praktický lékař nebo internista
Dermatolog
Rehabilitační lékař
ORL
Ultrazvukové vyšetření břišní dutiny
Fyzioterapie a psychoterapie
Pomoc při zajištění navazující péče
Očkování proti chřipce a Covid-19
Telefonické konzultace s lékařem
Sleva na vyšetření specialistou v rámci kliniky a na program zdravotní péče pro rodinného příslušníka
15 900 Kč / rok
34 800 Kč / rok
 

Potřebujete poradit s výběrem programu?

Pošlete nám zprávu nebo zavolejte na klientskou linku a rádi Vám poradíme.

Poslat dotaz
Klientská linka img +420 222 900 900

Po-St 07:30-18:00, Čt-Pá 07:30-16:30